OC White SMS-LD-2-ULP-13
OCWHITE
BSW PART:
SMS-LD-2-ULP-13
Main Features:
• 18” Vertical Rise Modular Clamp/Bolt Through Mount
• Two Ultima® Adjustable Monitor Arms
• Two 8” fixed horizontal arms
• 5-15lb. screen weight per arm
• Includes one Ultima® Gen2 Low Profile Mic Boom
• 13mm pin diameter